RX1A23D25VF Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A23D25VF
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 230V 25A 4-32VDC SCREW FASTON
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A23D25VF Carlo Gavazzi
    RX1A23D25VF Carlo Gavazzi
    RX1A23D25VF is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A23D25VF is described as Product Description: SSR ZS 230V 25A 4-32VDC SCREW FASTON . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F