RX1A23D25MF Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A23D25MF
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 230V 25A 4-32VDC SPRING FASTON
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A23D25MF Carlo Gavazzi
    RX1A23D25MF Carlo Gavazzi
    RX1A23D25MF is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A23D25MF is described as Product Description: SSR ZS 230V 25A 4-32VDC SPRING FASTON . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM