RX1A23D25MC Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A23D25MC
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 230V 25A 4-32VDC SPRING SCREW
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A23D25MC Carlo Gavazzi
    RX1A23D25MC Carlo Gavazzi
    RX1A23D25MC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A23D25MC is described as Product Description: SSR ZS 230V 25A 4-32VDC SPRING SCREW . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM