RX1A23A25MP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RX1A23A25MP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: SSR ZS 230V 25A 24-265VAC SPRING PLUGS
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RX1A23A25MP Carlo Gavazzi
    RX1A23A25MP Carlo Gavazzi
    RX1A23A25MP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RX1A23A25MP is described as Product Description: SSR ZS 230V 25A 24-265VAC SPRING PLUGS . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Solid State Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Solid State Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM