RN3A40D15 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN3A40D15
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: Solid State Relay, 15A, 400VAC, 3Ph, 5-32VDC Control
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RN3A40D15 Carlo Gavazzi
    RN3A40D15 Carlo Gavazzi
    RN3A40D15 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RN3A40D15 is described as Product Description: Solid State Relay, 15A, 400VAC, 3Ph, 5-32VDC Control . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM