RN3A22D15 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN3A22D15
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: Solid State Relay, 15A, 220VAC, 3Ph, 5-32VDC Control
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RN3A22D15 Carlo Gavazzi
    RN3A22D15 Carlo Gavazzi
    RN3A22D15 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RN3A22D15 is described as Product Description: Solid State Relay, 15A, 220VAC, 3Ph, 5-32VDC Control . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Solid State Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Solid State Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V