RN2A48D50 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN2A48D50
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, with Heat Sink, DP, 5-24 vdc Control, 42-530 vac, Switch
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RN2A48D50 Carlo Gavazzi
    RN2A48D50 Carlo Gavazzi
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"