RN2A23D25 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN2A23D25
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: Solid State Relay, 2-P, 25A/230VAC, 5-32VDC Control, 24-265VAC Load, Zero Switching, Integral Heatsink
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RN2A23D25 Carlo Gavazzi
    RN2A23D25 Carlo Gavazzi
    RN2A23D25 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RN2A23D25 is described as Product Description: Solid State Relay, 2-P, 25A/230VAC, 5-32VDC Control, 24-265VAC Load, Zero Switching, Integral Heatsink . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Solid State Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Solid State Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA