RN1A48D30 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN1A48D30
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: CONTACTOR, SOLID STATE, WITH INTEGRATEDHEAT SINK, 30A, 5-24 VDC CONTROL
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RN1A48D30 Carlo Gavazzi
    RN1A48D30 Carlo Gavazzi
    RN1A48D30 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RN1A48D30 is described as CONTACTOR, SOLID STATE, WITH INTEGRATEDHEAT SINK, 30A, 5-24 VDC CONTROL. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM