RN1A48A30 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN1A48A30
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: CONTACTOR, SOLID STATE, WITH INTEGRATEDHEAT SINK, 30A, 24-265 VAC/DC CONTROL
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RN1A48A30 Carlo Gavazzi
    RN1A48A30 Carlo Gavazzi
    RN1A48A30 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RN1A48A30 is described as CONTACTOR, SOLID STATE, WITH INTEGRATEDHEAT SINK, 30A, 24-265 VAC/DC CONTROL. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE