RN1A23D50 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN1A23D50
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: Solid State Relay, 1-P, 50A, 230VAC, 5-32VDC Control, 24-265VAC Load, Zero Crossing, Integral Heatsink
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RN1A23D50 Carlo Gavazzi
    RN1A23D50 Carlo Gavazzi
    RN1A23D50 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RN1A23D50 is described as Product Description: Solid State Relay, 1-P, 50A, 230VAC, 5-32VDC Control, 24-265VAC Load, Zero Crossing, Integral Heatsink . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE