RN1A23A63 Carlo Gavazzi
  • Part Number: RN1A23A63
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Product Description: Solid State Relay, 1-P, 63A, 230VAC, 24-230VAC/DC Control, 24-265VAC Load, w/Integral Heatsink
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about RN1A23A63 Carlo Gavazzi
    RN1A23A63 Carlo Gavazzi
    RN1A23A63 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Solid State Relays category. RN1A23A63 is described as Product Description: Solid State Relay, 1-P, 63A, 230VAC, 24-230VAC/DC Control, 24-265VAC Load, w/Integral Heatsink . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM