RMIB45115AC Carlo Gavazzi
  • More about RMIB45115AC Carlo Gavazzi
    RMIB45115AC Carlo Gavazzi
    RMIB45115AC is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the General Purpose Relays category. RMIB45115AC is described as Product Description: 4PDT 5A MINI 115VAC W/PCB TERM . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK