RGS1D1000D25KKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1D1000D25KKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-DC IN-DC OUT 1000V 25A 1200VP-E-SRW IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1D1000D25KKE Carlo Gavazzi
    RGS1D1000D25KKE Carlo Gavazzi
    RGS1D1000D25KKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1D1000D25KKE is described as 1P-SSR-DC IN-DC OUT 1000V 25A 1200VP-E-SRW IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM