RGS1A60D30KGU Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A60D30KGU
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-DC IN-ZC 600V 30A 1200VP-U-SRW IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A60D30KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A60D30KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A60D30KGU is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A60D30KGU is described as 1P-SSR-DC IN-ZC 600V 30A 1200VP-U-SRW IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ