RGS1A60A75MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A60A75MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-AC IN-ZC 600V 75A 1200VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A60A75MKE Carlo Gavazzi
    RGS1A60A75MKE Carlo Gavazzi
    RGS1A60A75MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A60A75MKE is described as 1P-SSR-AC IN-ZC 600V 75A 1200VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS