RGS1A60A50KGE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A60A50KGE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-AC IN-ZC 600V 50A 1200VP-E-SRW IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A60A50KGE Carlo Gavazzi
    RGS1A60A50KGE Carlo Gavazzi
    RGS1A60A50KGE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A60A50KGE is described as 1P-SSR-AC IN-ZC 600V 50A 1200VP-E-SRW IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM