RGS1A23D25MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A23D25MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-DC IN-ZC 230V 25A 800VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A23D25MKE Carlo Gavazzi
    RGS1A23D25MKE Carlo Gavazzi
    RGS1A23D25MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A23D25MKE is described as 1P-SSR-DC IN-ZC 230V 25A 800VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK