RGS1A23D20KGU Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A23D20KGU
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-DC IN-ZC 230V 20A 800VP-U-SRW IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A23D20KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A23D20KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A23D20KGU is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A23D20KGU is described as 1P-SSR-DC IN-ZC 230V 20A 800VP-U-SRW IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM