RGS1A23A30KGU Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A23A30KGU
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-AC IN-ZC 230V 30A 800VP-U-SRW IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A23A30KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A23A30KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A23A30KGU is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A23A30KGU is described as 1P-SSR-AC IN-ZC 230V 30A 800VP-U-SRW IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE