RGS1A23A20KGU Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGS1A23A20KGU
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSR-AC IN-ZC 230V 23A 800VP-U-SRW IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGS1A23A20KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A23A20KGU Carlo Gavazzi
    RGS1A23A20KGU is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGS1A23A20KGU is described as 1P-SSR-AC IN-ZC 230V 23A 800VP-U-SRW IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM