RGH1A60D20MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGH1A60D20MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 23A 1600VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGH1A60D20MKE Carlo Gavazzi
    RGH1A60D20MKE Carlo Gavazzi
    RGH1A60D20MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGH1A60D20MKE is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 23A 1600VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE