RGH1A60A20MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGH1A60A20MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 23A 1600VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGH1A60A20MKE Carlo Gavazzi
    RGH1A60A20MKE Carlo Gavazzi
    RGH1A60A20MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGH1A60A20MKE is described as 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 23A 1600VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ