RGC3P60V65S16DFM Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC3P60V65S16DFM
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P -SSC V IN - SS + 16FC 600V 3x65A 1200VP-MNTR
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC3P60V65S16DFM Carlo Gavazzi
    RGC3P60V65S16DFM Carlo Gavazzi
    RGC3P60V65S16DFM is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC3P60V65S16DFM is described as 3P -SSC V IN - SS + 16FC 600V 3x65A 1200VP-MNTR. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM