RGC3P60V65C16DFM Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC3P60V65C16DFM
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P -SSC V IN - 16FC 600V 3x65A 1200VP-MNTR
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC3P60V65C16DFM Carlo Gavazzi
    RGC3P60V65C16DFM Carlo Gavazzi
    RGC3P60V65C16DFM is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC3P60V65C16DFM is described as 3P -SSC V IN - 16FC 600V 3x65A 1200VP-MNTR. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE