RGC3P60V20C4DM Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC3P60V20C4DM
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P -SSC V IN - 4FC 600V 3x20A 1200VP-MNTR
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC3P60V20C4DM Carlo Gavazzi
    RGC3P60V20C4DM Carlo Gavazzi
    RGC3P60V20C4DM is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC3P60V20C4DM is described as 3P -SSC V IN - 4FC 600V 3x20A 1200VP-MNTR. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M