RGC3A22D20KKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC3A22D20KKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State Relay, 3 Phase, 20A, 5-32VDC IN, 220VAC Out, ZC, Screw
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC3A22D20KKE Carlo Gavazzi
    RGC3A22D20KKE Carlo Gavazzi
    RGC3A22D20KKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC3A22D20KKE is described as Contactor, Solid State Relay, 3 Phase, 20A, 5-32VDC IN, 220VAC Out, ZC, Screw. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM