RGC1S60D61GGUP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1S60D61GGUP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 60A SNS 1200VP-U-CLP IN-H I2T
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1S60D61GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1S60D61GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1S60D61GGUP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1S60D61GGUP is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 60A SNS 1200VP-U-CLP IN-H I2T. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN