RGC1S60D61GGEP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1S60D61GGEP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 60A SNS 1200VP-E-CLP IN-H I2T
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1S60D61GGEP Carlo Gavazzi
    RGC1S60D61GGEP Carlo Gavazzi
    RGC1S60D61GGEP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1S60D61GGEP is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 60A SNS 1200VP-E-CLP IN-H I2T. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM