RGC1P48V50ED Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1P48V50ED
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC V IN - PS 480V 50A 1200VP-E
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE