RGC1P23AA30E Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1P23AA30E
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC I IN - PS 230V 30A 800VP-E
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE