RGC1B60D90GGUP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1B60D90GGUP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-IO 600V 90A 1200VP-U-CLP IN-OTP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1B60D90GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1B60D90GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1B60D90GGUP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1B60D90GGUP is described as 1P-SSC-DC IN-IO 600V 90A 1200VP-U-CLP IN-OTP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F