RGC1B60D25KKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1B60D25KKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, 1P-SSC-DC IN-IO 600V 25A 1200V
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1B60D25KKE Carlo Gavazzi
    RGC1B60D25KKE Carlo Gavazzi
    RGC1B60D25KKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1B60D25KKE is described as Contactor, 1P-SSC-DC IN-IO 600V 25A 1200V. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.