RGC1A60D25GKEP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A60D25GKEP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, 1 Phase, SSC-DCIN-ZC 600V 25A 1200V
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A60D25GKEP Carlo Gavazzi
    RGC1A60D25GKEP Carlo Gavazzi
    RGC1A60D25GKEP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A60D25GKEP is described as Contactor, Solid State, 1 Phase, SSC-DCIN-ZC 600V 25A 1200V. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL