RGC1A60D20MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A60D20MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 23A 1200VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A60D20MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A60D20MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A60D20MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A60D20MKE is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 23A 1200VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM