RGC1A60D20GKEP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A60D20GKEP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 23A 1200VP-E-CLP IN-OTP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A60D20GKEP Carlo Gavazzi
    RGC1A60D20GKEP Carlo Gavazzi
    RGC1A60D20GKEP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A60D20GKEP is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 600V 23A 1200VP-E-CLP IN-OTP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM