RGC1A60A90GGUP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A60A90GGUP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 90A 1200VP-U-CLP IN-OTP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A60A90GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1A60A90GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1A60A90GGUP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A60A90GGUP is described as 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 90A 1200VP-U-CLP IN-OTP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"