RGC1A60A60KGE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A60A60KGE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 60A 1200V
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A60A60KGE Carlo Gavazzi
    RGC1A60A60KGE Carlo Gavazzi
    RGC1A60A60KGE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A60A60KGE is described as Contactor, 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 60A 1200V. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD