RGC1A60A40GGEP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A60A40GGEP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 40A 1200VP-E-CLP IN-OTP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A60A40GGEP Carlo Gavazzi
    RGC1A60A40GGEP Carlo Gavazzi
    RGC1A60A40GGEP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A60A40GGEP is described as 1P-SSC-AC IN-ZC 600V 40A 1200VP-E-CLP IN-OTP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM