RGC1A23D90GGUP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23D90GGUP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 230V 90A 800VP-U-CLP IN-OTP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23D90GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1A23D90GGUP Carlo Gavazzi
    RGC1A23D90GGUP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23D90GGUP is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 230V 90A 800VP-U-CLP IN-OTP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK