RGC1A23D30KKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23D30KKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, 1 Phase, IN:DC SRW-OUT:ZC 230VAC 30A 800V SRW
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23D30KKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23D30KKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23D30KKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23D30KKE is described as Contactor, Solid State, 1 Phase, IN:DC SRW-OUT:ZC 230VAC 30A 800V SRW. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.