RGC1A23D25MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23D25MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, Relay, 1 Phase, DC IN-ZC 230V 25A 800VP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23D25MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23D25MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23D25MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23D25MKE is described as Contactor, Solid State, Relay, 1 Phase, DC IN-ZC 230V 25A 800VP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM