RGC1A23D20MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23D20MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 230V 23A 800VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23D20MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23D20MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23D20MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23D20MKE is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 230V 23A 800VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN