RGC1A23D20GKEP Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23D20GKEP
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-DC IN-ZC 230V 23A 800VP-E-CLP IN-OTP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23D20GKEP Carlo Gavazzi
    RGC1A23D20GKEP Carlo Gavazzi
    RGC1A23D20GKEP is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23D20GKEP is described as 1P-SSC-DC IN-ZC 230V 23A 800VP-E-CLP IN-OTP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED