RGC1A23A60KGE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23A60KGE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, SSC, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 60A 800VP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23A60KGE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A60KGE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A60KGE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23A60KGE is described as Contactor, Solid State, SSC, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 60A 800VP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ