RGC1A23A40KGE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23A40KGE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, SSC, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 40A 800VP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23A40KGE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A40KGE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A40KGE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23A40KGE is described as Contactor, Solid State, SSC, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 40A 800VP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM