RGC1A23A30MKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23A30MKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 1P-SSC-AC IN-ZC 230V 30A 800VP-E-SPR IN
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23A30MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A30MKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A30MKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23A30MKE is described as 1P-SSC-AC IN-ZC 230V 30A 800VP-E-SPR IN. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK