RGC1A23A25KKE Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23A25KKE
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, Relay, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 25A 800VP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23A25KKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A25KKE Carlo Gavazzi
    RGC1A23A25KKE is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23A25KKE is described as Contactor, Solid State, Relay, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 25A 800VP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG