RGC1A23A25KGU Carlo Gavazzi
  • Part Number: RGC1A23A25KGU
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Solid State, Relay, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 25A 800VP
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about RGC1A23A25KGU Carlo Gavazzi
    RGC1A23A25KGU Carlo Gavazzi
    RGC1A23A25KGU is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. RGC1A23A25KGU is described as Contactor, Solid State, Relay, 1 Phase, AC IN-ZC 230V 25A 800VP. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V