PL22STCRG110 Carlo Gavazzi
  • More about PL22STCRG110 Carlo Gavazzi
    PL22STCRG110 Carlo Gavazzi
    PL22STCRG110 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PL22STCRG110 is described as PMI 22MM RED/GREEN LED 110V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE